wloskie dania wegetarianskie

wloskie dania wegetarianskie

Family Style weselne

Jednym z bardziej popularnych pomysłów na wesele ma służyć rodzina stylu żywności. Na tego typu stron, wszystkie jedzenie jest umieszczany na stole w dużych talerzy, które są przekazywane wokół, zamiast kelner służyć każdego gościa indywidualnego talerz z jedzeniem. Rodzina stylu usługa może być mniejsza niż w przypadku tradycyjnych duszno wysianych kolacje, a jeszcze bardziej łaskawy niż bufetu. Oto kilka pomysłów, jak zorganizować wesele w stylu rodziny, że goście będą kochać.

wloskie dania wegetarianskie

Więzy rodzinne stylu wyżywieniem z tendencją sprzyjający mniej długich stołach odbioru przez wiele małych okrągłych nich. Chodzi o to, że ten typ konfiguracji jest bardziej spokojny i towarzyski, pozwalając na przyjaznej i intymnej recepcji. To jest prawie jak każdy, po prostu stało się zatrzymać swojego domu na zaimprowizowany zbierają się nad dobrym jedzeniem i świetna rozmowa. Coś jak to, co dzieje się pod koniec tego show „Codziennie włoskiego” na Food Network, gdzie wszystkie Giada de Laurentiis ‚przyjaciół i sąsiadów pokazują się na co dzień, ale elegancki święta w jej podwórku.

Tego typu stron jest szczególnie popularne wśród narzeczonych, którzy próbują stworzyć dorywczo lub rustykalnym elegancję dla ich przyjęcia. Youobraz młodej w sukni płynącej z prostą biżuterię handmade ślub i luźne włosy falowane chodzenia po długich stołach, rozmowy wysiłku z jej gości, gdyż cieszyć się jej gościnność. W moim osobistym obrazem mentalnym, odbiór odbywa się na wolnym powietrzu w winnicy lub na łące, ale z pewnością obsługa stylu rodzinnym działa dobrze w zamkniętych miejscach też. Chodzi o to, że im bardziej zrelaksowana uczucie pomogą dostać rozmowy płynącej łatwiej wśród obcych i pomogą wszystkim gościom poczuć się tak, jakby były częścią jednej wielkiej szczęśliwej rodziny.

– autor artykułu