wloskie dania po angielsku

wloskie dania po angielsku Jedna trzecia Luksemburga 420.000 mieszkańców urodziło się w innym miejscu i pracowników transgranicznych i cudzoziemcy stanowią około 60% swojej siły roboczej.

W siódmym miejscu jest USA, który jest opisany jako bezpieczne, wygodne i niedrogie. „Trudno pokonać łatwość z dnia na dzień cieszyć się w USA. Można kupić krople do oczu w aptece przy 3 późnej porze i zjeść kolację z dostawą do domu w 30 minut lub mniej „, mówi badanie.

wloskie dania po angielsku

Belgia znalazł się na ósmym ze stolicą znanego w siedzibie Unii Europejskiej i NATO. Bruksela jest opisany jako najbardziej zielonym miastem w Europie. „Wraz z wielu międzynarodowych szkół, zapewnia wszystkim expat może pragnąć: teatr, kino anglojęzyczny ośrodków sportowych wielką transportu publicznego, piwa, liczne restauracje etniczne oraz szybkich pociągów w Londynie, Paryżu i Amsterdamie, zwanego dalej” raport mówi.

Kanada „zróżnicowany kraj niesamowitej przyrody i zasobów” umieszcza dziewiąty i badania twierdzi, że jej służby zdrowia i życia standardy należą do najwyższych na świecie i są bardzo porównywalne do opieki zdrowotnej we Francji. „Gospodarka Kanady opiera się na ogromnych zasobów naturalnych, solidnego branży finansowej i innowacyjnej produkcji w tym sektorze energii odnawialnej. Kanada pozostaje sprężysta przez światowych kryzysów finansowych, „mówi.

wloskie dania po angielsku

Zakończenie pierwszej dziesiątce są Włochy. „Pociągi są często późno, pracownicy częściej uderzać, korupcja nie jest znana i biurokracja jest w wolnorotującymi trzykrotnie, ale to, co Włosi nie wiedzą o La Dolce Vita (słodkie życie) nie jest warte poznania”, badanie wykazało ,

Ten artykuł został dostarczony przez Jose Marc Castro, redaktor online w Expat Forum – pierwotnej wspólnocie dla obcokrajowców żyjących we Francji.

– autor artykułu