wloskie danie ze szpinakiem

wloskie danie ze szpinakiem

Najlepsze restauracje w: Nowy Orlean

Najlepsze restauracje w Nowym Orleanie słyną z wielu okolicznych unikalnych specjalności. Jest to prawdopodobnie dlatego, że Nowy Orlean miasta są znane na całym świecie ze swojej kuchni! Kuchnia rdzennej jest niewątpliwie charakterystyczny i wpływowe dla wielu ludzi.

Najbardziej znanym kuchni Nowy Orlean to Beignets, kwadratowy kształt smażone ciasto, które mogą być również nazywane „francuski pączki” gdzie jest popularnie doręczeniu cafA © au lait. Poza tym, inne unikatowe specjalności należą Po’boy i włoskie kanapki Muffuletta, czyli kanapki wykonane z rodzaju okrągłego sycylijskiego chleba sezamowym. Następnie istnieją również ich słynne dania z ostryg w wielu preparatów i innych owoców morza. Inną specjalnością New Orleans jest ich Praline, wykonane ze wszystkich najlepszych cukru ze śmietany i masła na tym bogatym aromacie i pekan o orzechowym smaku. Wszystko to jedyny w swoim rodzaju specjalności można oczywiście znaleźć we wszystkich najlepszych restauracji w Nowym Orleanie.

wloskie danie ze szpinakiem

W mieście synonimem jedzenia, to zawsze trudno się dowiedzieć, od czego zacząć. W związku z tym, poniżej znajduje się grunt posiłek po posiłku z najlepszych restauracji w Nowym Orleanie, gdzie można posłużyć brzuch cały przepyszne jedzenie Crescent City ma do zaoferowania! Zaledwie kilka przecznic dalej, na skraju Central Business District, leży restauracja stołówka stylu nazwany Matki służyć Państwu wyśmienite śniadanie, które składa się z potraw, takich jak omlety czerwonej fasoli pieczone szynki i herbatniki na rozpoczęcie dnia. Przechodząc do lunchu, głowy na Casamento za słynną ostryg bochenka. Wykonane przez odkłady smażone ostrygi w dwie kromki domu robione maślany białe pieczywo, ta kanapka jest pewny strzał językiem zupełnie nie można się oprzeć! A jeśli posiłki pod żyrandolami musujących w czteropiętrowym francusko-Creole Warehouse jest twoja sprawa, hop do ponad sierpniu która służy sałatka z buraków scheda Cherrywood bekon, zieleni gorczycy i jaj przepiórczych na obiad przepyszne. Ten posiłek jest grzechem Gwarantuję, że nie będę żałował popełnienia!

Oprócz tych, które zostały wymienione, najlepsze restauracje w: Nowy Orlean wciąż w bród! Z regionu kuchni legendarnego wszystko się skończy, to nie trudno zrozumieć, dlaczego. Począwszy od Antoine, który jest klasycznym restauracji Creole w Dzielnicy Francuskiej od 1840; zgodnie z Arnaud, gdzie jest dom Shrimp Remoulade; i Komandorskim miejsce, gdzie obsługa i atmosfera pasuje do doskonałości kuchni; w pięknym miejscu w starym domu, gdzie Bayona znajduje; z sąsiedztwa restauracji, gdzie ekskluzywne i klasyczne twarze Clancy’ego Brak odpowiednika. Oto top 5 najbardziej znanych restauracji w Nowym Orleanie!

Szukasz następnego miejsca żywności? Dlaczego nie głową ponad Nowym Orleanie! Należy również odwiedzić najlepszych restauracji w Nowym Orleanie, aby zostawić swój brzuch głód na więcej!

– autor artykułu